Brickbord
2013-10-07
207948
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRICKBORD med plåtbricka, 1800-talets slut, underede i rokokostil, höjd 71, 78x58 cm
Slitage