Harry Wichmann oljemålning
2013-10-08
207916
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WICHMANN, Harry (1916-1993): Hamnbild, signerad och daterad - 64, olja på duk, 27x46 cm