Bestick silver
2013-10-08
207853
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BESTICK, 24 dlr, silver, sovjetiska stämplar med polska imporstämplar, omkring 1950-tal, bestående av: 6 matknivar med stålblad, 6 matgafflar, 6 matskedar, 6 dessertskedar, total vikt exkl. knivar 1,150 g