Sixten Lundbohm oljemålning
2013-10-20
207812
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LUNDBOHM, Sixten (1895-1982): Sjövy, a tergo betitlad "Hambergsön"(?) signerad två ggr Lundbohm, daterad a tergo 1964, olja på pannå, 34x45 cm