Edith Gert oljemålning
2013-10-08
207808
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GERT, Edith (Danmark 1906-1983): Stilleben, signerad E Gert, olja på duk, 66x97 cm