Stekfat Kina
2013-10-07
207802
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKFAT, 1700-tal, porslin, Kina, uderglasyr i blått, 37x29 cm
Mindre nagg