Bengt Lindström färglitografi
2013-10-06
207792
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, 39/99, färglitografi, bladmått 67x46 cm