Nils Kölare färgserigrafi
2013-10-06
207788
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad och daterad86, färgserigrafier, 54/135, 47x68 cm