Marc Chagall litografi
2013-10-06
207778
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CHAGALL, Marc (1887-1985): Kain och Abel, signerad, färglitografi, 34x25 cm
Mourlot 238