Paul Kedelv "Coquille"
2013-10-06
207645
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, Flygsfors, Paul Kedelv, "Coquille", signerad Flygsfors, dekor i rött och vitt, höjd 46 cm
Repor undertill