Sam Francis färglitografi
2013-10-06
207596
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
FRANCIS, Sam (1923-1994): "Poéms dans le ciel", signerad, färglitografi, 3/200, ur sviten Michel Waldberg, 76x56 cm