Relief alabaster
2013-10-06
207545
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
RELIEF, alabaster, sannolikt Indien, motiv av figruscen, diameter ca 41 cm
Skador, lagningar