Tallrikar Japan
2013-10-06
207530
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 6 st, porslin, Japan, troligen 1700-tal, konturerad bräm, dekor i emaljfärger med motiv av blommande träd, diameter ca 22 cm
Nagg, ett m smärre spricka