Bertel Nordström oljemålning
2013-10-06
207527
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Vy mot Västerbron, signerad och daterad Bertel-Nordström 1937, olja på duk, 56x46 cm