Maurice Greiffenhagen blandteknik
2013-10-07
207504
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GREIFFENHAGEN, Maurice William (1862-1931): Violinisten, signerad och daterad Maurice Greiffenhagen 1903, blandteknik, 44x26 cm, oramad