Johan Johansson oljemålning
2013-10-05
207493
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANSSON, Johan (1879-1951): Marinmotiv med segelbåtar i månsken, signerad Joh. Johansson, olja på duk, ca 50x69 cm