Takarmatur 1900-tal
2013-10-05
207485
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, glas, 1900-talets första hälft, frostat glas med blomdekor, höjd ca 29 cm