Kuddar
2013-10-05
207471
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KUDDAR, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, dekor av fåglar, höjd 19 cm
Nagg och sprickor