Stolar sengustavianska
2013-10-05
207417
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 4 st, 1800-tal, sengustavianska, s.k. Bellmanstolar
Skador, lagningar/förstärkningar, senare bemålade