Klubbat för:
2 800 SEK
5 000 SEK
MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 12/25, 59x59 cm
207392
2013-10-04