Bengt Fransson oljemålning
2013-10-05
207366
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Stockholmsbild (Katarina)", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 38x46 cm