Byrå med stenskiva i gustaviansk stil
2013-10-04
207334
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, höjd 80, 95x51 cm, nyckel finns
Fanerskador