Bengt Fransson oljemålning
2013-10-06
207305
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flicka i blomsteräng", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 18x13 cm