Robert Thegerström olja
2013-10-05
207248
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
THEGERSTRÖM, Robert (1860-1920): Möjligen Särö, olja på pannå, signerad och daterad R Thegerström 1901, 34x24 cm