Stig Åsberg 3 etsningar
2013-10-05
207182
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SANDELIN, Börje (1926-1970): 3 st., signerad och numrerade Sandelin 37/150, 6/25 respektive 1/25, etsningar