Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-10-03
207162
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blommande azalea, signerad M.N-P, olja på duk, ca 24x30 cm