Helmut Newton offsetlitografi
2013-10-03
207138
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NEWTON, Helmut (1920-2004): Mannequins, quai d´Orsay I, 1977, signerad Helmut Newton i blyerts, ur sviten Special Collection, 1980, offsetlitografi, 35,5x23 cm
Faktakort numrerat 08/24 medföljer
Faktakortet med hanteringsveck