Anders Palmér serigrafi
2013-10-03
207117
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958): Får, signerad Palmér, numrerad 140/290, färgserigrafi, 22,5x30 cm