Madeleine Pyk oljemålning
2013-10-03
207112
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Café de vins Biouers, signerad M Pyk, olja på pannå, 24x24 cm
Ytliga skrapmärken på övre vänstra delen