Oskar Bergman akvarell
2013-10-03
207040
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Vinterlandskap, signerad och daterad Oskar Bergman 1952, akvarell, 25x35 cm