Ryno Friberg oljemålning
2013-10-03
207024
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRIBERG, Ryno (född 1920): Nakenstudie, signerad och daterad Ryno -42, olja på pannå, ca 55x38 cm