Carl Gunne oljemålning
2013-10-03
207013
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNE, Carl (1893-1979): Kustlandskap, signerad Gunne, olja på duk, 32x54 cm