Ljusstakar
2013-10-03
206985
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1900-tal, höjd 26 cm
Lagningar och bristningar