Hans Wigert torrnål
2013-10-04
206962
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
WIGERT, Hans (född 1932): "Mylingarna", akvarellerad torrnål, signerad Hans Wigert, provtryck, skiss, 22x30 cm