Bengt Lindström grafiska
2013-10-04
206959
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): (2) Figurkomposition, signerade, ea, grafiska blad, 71x52 resp 60x43 cm
Ytskador, gulnader, hanteringsveck