Oljemålning
2013-10-03
206924
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurer i landskap, olja på pannå, 25x29 cm