Reinhold Ljunggren färglitografier
2013-10-03
206911
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., Vetten, - Isfiskaren, signerade, numrerade 198/310 resp.185/310, färglitografier, 37x45 resp. 28,5x41 cm