Broderi Kina
2013-10-02
206890
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRODERI, 1900-tal, delvis siden, Kina, dekor av drakar, 95x140 cm
Smärre skador, fläckar