Olle Nordberg oljemålning
2013-10-02
206800
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Munsö, olja på duk, signerad och daterad Olle Nordberg -41, 74x98 cm