Skålfat 1700-tal
2013-10-02
206788
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅLFAT, 1 par, fajans, 1700-tal, diameter ca 32 cm vardera
Nagg sprickor, skador