Bengt Lindström litografier
2013-10-02
206716
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, 3 st, signerade och numrerade, färglitografi, 24x27, 23x27 samt 24x30 cm