Jacob Dahlgren litografier
2013-10-02
206689
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHLGREN, Jacob (född 1970): 3 st, kompositioner, signerade, ea, litografier, varierande mått, oramade