Bo Örn oljemålning
2013-10-01
206575
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÖRN, Bo (född 1949): Komposition, signerad Bo Örn, olja på duk, ca 46x55 cm