Erik Jerken olja på duk
2013-10-01
206544
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JERKEN, Erik (1898-1947): Hamnmotiv i Stockholm, signerad Jerke, olja på duk, ca 55x46 cm