Pierre Olofsson färglitografi
2013-10-01
206495
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLOFSSON, Pierre (1921-1966): Komposition, signerad Olofsson 49.54, färglitografi, 38x57 cm