Roberto Matta färgetsning
2013-10-01
206477
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, Roberto (Chile,1911-2002): Komposition, monogramsignerad, 95/110, färgetsning, 31x39,5 cm