Roberto Matta färgetsning
2013-10-01
206470
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MATTA, Roberto (Chile,1911-2002): "Kontrabas", monogramsignerad, 19/40, färgetsning, 37,5x25 cm