Skänkskåp 1900-talets början
2013-10-01
206424
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÄNKSKÅP, 1900-talets början, bemålat, höjd 222, 92x56 cm
Smärre skador