Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-10-01
206410
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, sittande yngling, olja på duk, otydligt signerad, 40x32 cm