Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
LARSSON, Annika (född 1972): Utan titel (Poliisi) 2002, signerad på baksidan Annika Larsson. Edition 3/3., cibachrome monterat på aluminium, 75x100 cm
PROVENIENS: Andréhn-Schiptjenko, Stockholm
206409
2013-10-01